BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 931
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: justi » 04 lutego 2017, 11:55

Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3470
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: betti » 04 lutego 2017, 13:33

Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

ALBI
Amator
Posty: 113
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: ALBI » 04 lutego 2017, 13:37

Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)

mama
Amator
Posty: 174
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: mama » 04 lutego 2017, 15:59

Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2879
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: tadziu » 04 lutego 2017, 16:59

Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłebie 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20:
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)

Postautor: MARAS » 05 lutego 2017, 20:45

Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości