BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Kadet
- Posty: 1713
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Lublin 1-5
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Energa 6-10
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / Polkowice 6-10
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Gdynia 6-10
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Lublin 1-5
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Energa 6-10
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / Polkowice 6-10
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Gdynia 6-10
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 1-5)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 1-5)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20))
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20))
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce // Sosnowiec 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 11-15
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków // Wisła 6-10
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław // Gdynia 6-10
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce // Sosnowiec 11-15
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 11-15
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków // Wisła 6-10
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław // Gdynia 6-10
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Lublin 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / Polkowice 1-5
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Lublin 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / Polkowice 1-5
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Polkowice 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Polkowice 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (WIsła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (WIsła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artgeo +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Torun 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 16-20
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / CCC 1-5
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 16-20
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / AZS 16-20
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków / CCC 1-5
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
Re: BLK - 17 kolejka (4-6.02.2017)
Sobota, 4.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 6-10)
Niedziela, 5.02.2017
19:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Poniedziałek, 6.02.2017
17:15 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości