BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź / Wisła +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ślęza +20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / AZS 16-20
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 6-10
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź / Wisła +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ślęza +20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / AZS 16-20
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice / CCC 6-10
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź // Wisła +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Gorzów +20
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice // Polkowice 6-10
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź // Wisła +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Gorzów +20
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice // Polkowice 6-10
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS UMCS 1-5)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS UMCS 1-5)
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów Wlkp. 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów Wlkp. 16-20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS-UMCS 1-5)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP +20)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS-UMCS 1-5)
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 11-15)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 11-15)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 18 kolejka (11-12.02.2017)
Sobota, 11.02.2017
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 1-5)
15:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Niedziela, 12.02.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości