BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Ostrovia-Basket 1 marca dopiero.
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS +20)
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków // Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin // Lublin 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków // Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin // Lublin 11-15
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 1-5
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz / Artego 11-15
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 1-5
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 11-15)
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 1-5)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 19 kolejka (18-22.02.2017)
Sobota, 18.02.2017
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
Środa, 22.02.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości