EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5796
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: BARTOLINO » 16 lutego 2017, 23:50

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin
15:30 Hatay BB - Bourges Basket
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk
20:00 Wisła Kraków - BLMA
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

paulo2907
Senior
Posty: 3818
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: paulo2907 » 21 lutego 2017, 21:22

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7789
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: ann » 22 lutego 2017, 03:56

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 457
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 22 lutego 2017, 07:58

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Sopron 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5796
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: BARTOLINO » 22 lutego 2017, 11:31

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 11-15)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Lille 6-10)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Famila 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 931
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)

Postautor: justi » 22 lutego 2017, 12:22

Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (Ekaterinburg +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 11-15)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Stambuł 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 11-15)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA-LM 11-15)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości