Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin
15:30 Hatay BB - Bourges Basket
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk
20:00 Wisła Kraków - BLMA
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga
EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Sopron 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 6-10)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Sopron 1-5)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 11-15)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Lille 6-10)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Famila 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (UMMC +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 6-10)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Fenerbahce 11-15)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 1-5)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (Lille 6-10)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Famila 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 14 kolejka (22.02.2017)
Środa, 22.02.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (Ekaterinburg +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 11-15)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Stambuł 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 11-15)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA-LM 11-15)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - CCC Polkowice (Ekaterinburg +20)
15:30 Nadezhda Orenburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Orenburg 11-15)
15:30 Fenerbahce Stambuł - Mersin (Stambuł 16-20)
15:30 Hatay BB - Bourges Basket (Hatay 11-15)
18:00 Uni Györ - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Wisła Kraków - BLMA (Wisła 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Uniqa Sopron (ESBVA-LM 11-15)
20:00 Famila Schio - ZVVZ USK Praga (Schio 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości