BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5802
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: BARTOLINO » 19 lutego 2017, 23:29

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 458
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 22 lutego 2017, 08:00

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
markylipek
Młodzik
Posty: 917
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: markylipek » 23 lutego 2017, 08:47

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3657
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: przemoe » 23 lutego 2017, 09:13

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / MKK 6-10
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2476
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: bart_81 » 23 lutego 2017, 12:01

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7793
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: ann » 23 lutego 2017, 13:34

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

ALBI
Amator
Posty: 114
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: ALBI » 23 lutego 2017, 20:53

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Ostrovia 1-5)

Japa
Kadet
Posty: 1016
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: Japa » 23 lutego 2017, 20:59

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)

paulo2907
Senior
Posty: 3822
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: paulo2907 » 23 lutego 2017, 22:48

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 1-5)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

reaktywacja
Kadet
Posty: 1950
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: reaktywacja » 24 lutego 2017, 00:03

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Can Pack Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła Can Pack +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11240
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: Greebo » 24 lutego 2017, 07:08

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 636
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: ChrisLbn » 24 lutego 2017, 08:09

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1006
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: golew » 24 lutego 2017, 09:41

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Siedlce 11-15
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wisła +20
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 1-5
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 1-5
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia // Gdynia 16-20

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3470
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: betti » 24 lutego 2017, 13:50

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: justi » 24 lutego 2017, 17:30

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Bydgoszcz 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości