BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5802
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: BARTOLINO » 24 lutego 2017, 17:52

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 90 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

mama
Amator
Posty: 175
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: mama » 24 lutego 2017, 17:55

Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 1-5)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4022
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: Ałgaja » 25 lutego 2017, 08:43

Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 458
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 25 lutego 2017, 08:54

koszykówka_kobiet pisze:Piątek, 24.02.2017
18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10)
Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła 16-20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)



17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Fanatyk
Żak
Posty: 226
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy (24.02-1.03.2017)

Postautor: Fanatyk » 25 lutego 2017, 11:41

Sobota, 25.02.2017
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 26.02.2017
16:00 Wisła Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wisła +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
19:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Środa, 1.03.2017
18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości