Piątek, 10.03.2017
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł
EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
Piątek, 10.03.2017
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Salamanca 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Salamanca 1-5)
Re: EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
Piątek, 10.03.2017
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
Piątek, 10.03.2017
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Praga 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Praga 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
Piątek, 10.03.2017
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Nadieżda 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Nadieżda 6-10)
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - 1/4 finału - 2 mecz (10.03.2017)
19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Praga 6-10) - po czasie
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) - po czasie
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20) - po czasie
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10) - po czasie
19:30 Bourges Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) - po czasie
20:30 Famila Schio - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20) - po czasie
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10) - po czasie
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości