BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 16-20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 16-20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Wrocław +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Wrocław +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Wrocław +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Wrocław +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 16-20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 16-20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza +20)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin / Wisła 16-20
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / AZS 6-10
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Ślęza 16-20
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Energa 6-10
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin / Wisła 16-20
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice / AZS 6-10
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Ślęza 16-20
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Energa 6-10
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin // Wisła 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice // Gorzów 6-10
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia // Wrocław 6-10
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz // Toruń 6-10
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin // Wisła 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice // Gorzów 6-10
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia // Wrocław 6-10
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz // Toruń 6-10
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5) (apetyt rośnie w miarę jedzenia )
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5) (apetyt rośnie w miarę jedzenia )
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (CCC 1-5)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Re: BLK - 1/4 finału - 2 mecz (19-20.03.2017)
Niedziela, 19.03.2017
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości