BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5802
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: BARTOLINO » 20 marca 2017, 20:04

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 458
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 25 marca 2017, 21:45

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7793
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: ann » 25 marca 2017, 21:49

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1006
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: golew » 25 marca 2017, 22:07

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław // Gdynia 1-5
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Polkowice 11-15

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5802
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: BARTOLINO » 25 marca 2017, 22:09

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 636
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: ChrisLbn » 25 marca 2017, 23:05

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS UMCS 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...

Japa
Kadet
Posty: 1016
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: Japa » 26 marca 2017, 04:24

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: justi » 26 marca 2017, 08:37

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Toruń 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3470
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: betti » 26 marca 2017, 12:50

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 1-5)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3657
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: przemoe » 26 marca 2017, 13:16

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń / Artego 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 6-10
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / CCC 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

paulo2907
Senior
Posty: 3822
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: paulo2907 » 26 marca 2017, 15:30

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

mama
Amator
Posty: 175
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: mama » 26 marca 2017, 15:51

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 1-5)

ALBI
Amator
Posty: 114
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 1/4 finału - 4 mecz (26.03.2017)

Postautor: ALBI » 26 marca 2017, 16:10

Niedziela, 26.03.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości