Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Polkowice +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gdynia 6-10)
BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Toruń 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Polkowice 16-20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Toruń 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Polkowice 16-20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
reaktywacja pisze:Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 1-5)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC 16-20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC 16-20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 1-5)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 1-5)
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 11-15)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Basket 90 11-15)
Re: BLK - 3 kolejka (4.10-5.10.2017)
Środa, 4.10.2017
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:30 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
19:00 CCC Polkowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (CCC +20)
Czwartek, 5.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp (Gorzów 1-5)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości