Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów Wlkp. +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Bydgoszcz 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gdynia 16-20)
BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wisła +20
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź // Siedlce 11-15
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań // Gorzów +20
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice // Bydgoszcz 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń // Wrocław 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Gdynia 16-20
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wisła +20
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź // Siedlce 11-15
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań // Gorzów +20
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice // Bydgoszcz 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń // Wrocław 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Gdynia 16-20
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź
(MKK 16-20)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań
(Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
(Ślęza +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Gdynia +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź
(MKK 16-20)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań
(Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
(Ślęza +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Gdynia +20)
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket 90 16-20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket 90 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce +20)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce +20)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
-
- Amator
- Posty: 135
- Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
- Lokalizacja: Gorzów
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 6-10)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket 16-20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 6-10)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket 16-20)
Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Sobota, 7.10.2017
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (Siedlce 11-15)
Niedziela, 8.10.2017
16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (Gorzów +20)
16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śleza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Basket +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości