BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Lublin 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Lublin 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Lublin 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Lublin 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisła +20
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź / Ostrovia 11-15
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce / CCC 16-20
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / AZS 6-10
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Basket 1-5
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków / Wisła +20
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź / Ostrovia 11-15
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce / CCC 16-20
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / AZS 6-10
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław / Basket 1-5
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 6-10)
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (AZS UMCS 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (AZS UMCS 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS AJP 6-10)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Basket 1-5)
Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Piątek, 27.10.2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20)
Sobota, 28.10.2017
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 29.10.2017
17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 11-15)
Poniedziałek, 30.10.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości