BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 16-20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polko +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polko +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket +20)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket +20)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 16-20)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 16-20)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin // Wisła 11-15
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice // Polkowice +20
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Wrocław +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Bydgoszcz 11-15
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Toruń 16-20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin // Wisła 11-15
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice // Polkowice +20
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Wrocław +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Bydgoszcz 11-15
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Toruń 16-20
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia // Gdynia 11-15
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin / Wisła 6-10
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Artego 11-15
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa 11-15
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin / Wisła 6-10
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. / Artego 11-15
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa 11-15
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości