Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
(CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
(Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
(CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
(Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 6-10)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Sobota, 4.11.2017
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20)
Niedziela, 5.11.2017
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15)
17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości