Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket 90 +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket 90 +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (AZS 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice +20)
Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Sobota, 18.11.2017
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 19.11.2017
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisla 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości