Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca
EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Familia 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Familia 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (ZVVZ 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (ZVVZ 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Stambuł 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Stambuł 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (USK 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (CCC 1-5)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Stambuł 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Stambuł 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (USK 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (CCC 1-5)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Familia 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Familia 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 16-20)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 16-20)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (ZVVZ 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Schio 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (ZVVZ 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 6-10)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Schio 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk 6-10)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Famila 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA: 7 kolejka (6-7.12.2017)
Środa, 6.12.2017
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 16-20)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - BLMA (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 16-20)
16:00 Galatasaray Stambuł - ESBVA-LM (Galatasaray 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Wisła Kraków (Fenerbahce 16-20)
19:00 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Kursk +20)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Sopron 1-5)
Czwartek, 7.12.2017
20:30 Famila Schio - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości