Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań // Ostrów 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź // Gorzów +20
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin // Lublin 6-10
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław // Bydgoszcz 6-10
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia // Gdynia 6-10
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń // Toruń 11-15
BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrów Wielkopolski 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów Wlkp. +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 16-20)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 16-20)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrów Wielkopolski 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów Wlkp. +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 16-20)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 16-20)
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa +20)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa +20)
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 1-5)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 16-20)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów +20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Toruń 1-5)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 11-15)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 16-20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Sobota, 9.12.2017
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS AJP 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 16-20)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 16-20)
16:00 MKK Siedlce - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Ostrovia 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS AJP 16-20)
18:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 6-10)
Niedziela, 10.12.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 16-20)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 16-20)
Re: BLK - 12 kolejka oraz mecze zaległe (7-12.12.2017)
Wtorek, 12.12.2017 - mecz zaległy z 11 kolejki
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości