EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł
20:00 Bourges Basket - Castors Braine
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc
EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Nadezhda 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 16-20)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Nadezhda 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 16-20)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Nadezhda 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Nadezhda 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
]Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 1-5)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Umea 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 6-10)
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (ZVVZ 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Umea 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 6-10)
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Ekaterinburg 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Stambuł 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk +20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Umea 1-5)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Bydgoszcz 16-20)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (Ekaterinburg 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 1-5)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Stambuł 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 1-5)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk +20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Umea 1-5)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Bydgoszcz 16-20)
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 90 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 11-15)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 6-10)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Basket 90 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Gdynia 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 16-20)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 6-10)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Gdynia 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA (9 kolejka) i EUROCUP (2 mecze 1 rundy PO) (20-21.12.2017)
EUROLIGA
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Gdynia 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
Środa, 20.12.2017
15:00 Nadezhda Orenburg - Wisła Kraków (Orenburg 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Perfumerias Avenida Salamanca (UMMC 16-20)
16:30 Yakin Dogu Universitesi - BLMA (Yakin Dogu +20)
18:00 Sopron Basket - CCC Polkowice (Sopron 11-15)
18:00 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 6-10)
19:00 ZVVZ USK Praga - Galatasaray Stambuł (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 11-15)
20:00 ESBVA-LM - Dynamo Kursk (Kursk 16-20)
EUROCUP
Środa, 20.12.2017
18:00 Basket 90 Gdynia - Umea Udominate (Gdynia 6-10)
Czwartek, 21.12.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - DVTK Miszkolc (Artego 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości