EUROLIGA
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław
EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
EUROLIGA
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (ZVVZ USK 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 1-5)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (ZVVZ USK 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Perfumerias 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 1-5)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (CCC 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła Kraków 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 1-5)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (CCC 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła Kraków 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 6-10)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 1-5)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Avenida 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Avenida 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Sleza 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 1-5)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 11-15)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Sleza 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Wisła 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 16-20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 11-15)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Bourges 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamnka 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Schio 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Bourges 6-10)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 6-10)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamnka 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 11-15)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Castors 6-10)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 16-20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Schio 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Basket 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Artego 11-15)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
EUROLIGA
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Lille 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Ragusa 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Carolo Basket 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 1-5)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (UMMC 6-10)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Galatasaray 1-5)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (Lille 1-5)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Famila 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Ragusa 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Carolo Basket 6-10)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA (10 kolejka) i EUROCUP (1 mecze 2 rundy PO) (3-4.01.2018)
EUROLIGA
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (Ekaterinburg 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Stambuł 16-20)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł +20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (ESBVA-LM 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk +20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Schio 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Ragusa 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Carolo Basket 1-5)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 6-10)
Środa, 3.01.2018
15:00 UMMC Ekaterinburg - Yakin Dogu Universitesi (Ekaterinburg 11-15)
16:00 Galatasaray Stambuł - Bourges Basket (Stambuł 16-20)
19:00 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praga (Praga 1-5)
19:00 Wisła Kraków - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł +20)
20:30 Castors Braine - ESBVA-LM (ESBVA-LM 11-15)
Czwartek, 4.01.2018
17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk +20)
20:30 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Schio 6-10)
EUROCUP
Czwartek, 4.01.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Virtus Eirene Ragusa (Ragusa 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Carolo Basket (Carolo Basket 1-5)
18:00 KSC Szekszard - Ślęza Wrocław (Szekszard 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości