Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce
(Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
(Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce
(Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
(Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gorzów 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Bydgoszcz 16-20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Sosnowiec 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Lublin 1-5)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Bydgoszcz 16-20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Sosnowiec 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (Lublin 1-5)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 90 16-20)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 16-20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 90 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Toruń 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Toruń 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 14 kolejka (6-7.01.2018)
Sobota, 6.01.2018
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce
(Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
(Artego 11-15)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
(AZS 1-5)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 16-20)
17:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce
(Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
(Artego 11-15)
Niedziela, 7.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń
(Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
(AZS 1-5)
18:00 AZS Poznań - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 16-20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości