Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń
(Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice
(CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia
(Gorzów 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
(Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań
(Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Artego +20)
BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 11-16)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 16-20)
16:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 11-16)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 16-20)
16:00 AZS UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS UMCS Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzów Wlkp. 11-15)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Bydgoszcz 16-20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzów Wlkp. 11-15)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Bydgoszcz 16-20)
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzów 6-10)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego 11-15)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzów 6-10)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego 11-15)
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń
(Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice
(CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia
(Basket 6-10)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
(Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań
(AZS-UMCS 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Artego 16-20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń
(Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice
(CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia
(Basket 6-10)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
(Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań
(AZS-UMCS 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Artego 16-20)
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
justi pisze:Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzów Wlkp. 11-15)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Bydgoszcz 16-20)
Zmiana typu:
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 11-15)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS-UMCS 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego 16-20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (AZS 11-15)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS-UMCS 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 16 kolejka (27-28.01.2018)
Sobota, 27.01.2018
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzow 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS Lublin 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia (Gorzow 1-5)
Niedziela, 28.01.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (AZS Lublin 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości