BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

reaktywacja
Kadet
Posty: 1939
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: reaktywacja » 30 stycznia 2018, 23:58

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11200
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: Greebo » 31 stycznia 2018, 11:18

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 621
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: ChrisLbn » 31 stycznia 2018, 11:37

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2869
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: tadziu » 31 stycznia 2018, 12:22

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS Gorzów 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5770
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: BARTOLINO » 31 stycznia 2018, 15:07

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

mama
Amator
Posty: 170
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: mama » 31 stycznia 2018, 15:39

Środa, 31.01.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: MARAS » 01 lutego 2018, 16:59

Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
markylipek
Młodzik
Posty: 917
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: markylipek » 03 lutego 2018, 10:41

Sobota, 3.02.2018

17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)

Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)

ALBI
Amator
Posty: 110
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 17 kolejka (31.01-4.01.2018)

Postautor: ALBI » 03 lutego 2018, 16:16

Sobota, 3.02.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 11-15)
Niedziela, 4.02.2018
18:00 AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość