Sobota, 17.02.2018
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS Poznań 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza 16-20)
17:00 Wisła Can Pack Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Sobota, 17.02.2018
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 11-15
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń // Toruń 16-20
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice // Wisła 1-5
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia // Bydgoszcz 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin // Gorzów 11-15
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 11-15
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń // Toruń 16-20
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Wrocław +20
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice // Wisła 1-5
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia // Bydgoszcz 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin // Gorzów 11-15
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Sobota, 17.02.2018
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza 16-20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza 16-20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Sobota, 17.02.2018
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Poznań 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław 16-20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Bydgoszcz 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin (Gorzów Wlkp. 6-10)
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Poznań 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wrocław 16-20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Bydgoszcz 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS-UMCS Lublin (Gorzów Wlkp. 6-10)
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Sobota, 17.02.2018
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS UMCS Lublin (Gorzow 6-10)
18:15 AZS Poznań - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 1-5)
Niedziela, 18.02.2018
16:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS UMCS Lublin (Gorzow 6-10)
Re: BLK - 18 kolejka (17-18.02.2018)
Niedziela, 18.02.2018
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS UMCS Lublin (AZS 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości