Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów Wielkopolski 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów Wielkopolski 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów Wielkopolski 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin
(Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
(Siedlce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
(CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin
(Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
(Siedlce 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
(CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrow 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrow 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości