BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 16-20)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Zagłębie 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Zagłębie 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce // Siedlce 11-15
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Polkowice 6-10
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce // Siedlce 11-15
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław // Polkowice 6-10
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
]Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce / Ostrovia 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 11-15
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz / Artego +20
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce / Ostrovia 6-10
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław / CCC 11-15
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (CCC 11-15)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 19 kolejka (21.02.2018)
Środa, 21.02.2018
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
20:00 AZS Poznań - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości