BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

rgg
Nowy na forum
Posty: 93
Rejestracja: 20 maja 2017, 12:31

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: rgg » 24 lutego 2018, 15:03

Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP
Gorzów Wlkp.
(Gorzów 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
(CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
(Artego 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
(Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań
(Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
(Energa 16-20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie
(Ślęza 11-15)

mama
Amator
Posty: 163
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: mama » 24 lutego 2018, 16:57

Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 1-5)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza +20)

ALBI
Amator
Posty: 103
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: ALBI » 24 lutego 2018, 17:00

Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP
Gorzów Wlkp.
(AZS AJP 16-20)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
(CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
(Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
(Basket 1-5)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań
(Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
(Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie
(Ślęza +20)

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2842
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: tadziu » 24 lutego 2018, 17:14

Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 11-15)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 893
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: justi » 24 lutego 2018, 17:52

Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów Wielkopolski 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 16-20)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Wrocław 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń 11-15)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Wrocław 16-20)

MARAS
Oldboy
Posty: 5588
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)

Postautor: MARAS » 25 lutego 2018, 15:38

Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń 11-15)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość