BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 6-10
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Basket 6-10
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 6-10
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 16-20
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Basket 6-10
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 11-15
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Basket 1-5
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 11-15
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Basket 1-5
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 1-5)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 1-5)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 1-5)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 1-5)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 1-5)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Łódź 11-15
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice // Polkowice +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin // Bydgoszcz 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia // Wrocław 6-10
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań // Wisła 11-15
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź // Toruń +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wrocław +20
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Łódź 11-15
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice // Polkowice +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin // Bydgoszcz 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia // Wrocław 6-10
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań // Wisła 11-15
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź // Toruń +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Wrocław +20
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 1-5)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 1-5)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 6-10
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Ślęza 1-5
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Ostrovia 6-10
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice / CCC 16-20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia / Ślęza 1-5
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań / Wisła +20
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź / Energa +20
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Ślęza 16-20
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 11-15)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 6-10)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (Polkowice +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 20 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (24-28.02.2018)
Sobota, 24.02.2018
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 1-5)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 1-5)
18:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
Niedziela, 25.02.2018
17:00 MKK Siedlce - CCC Polkowice (CCC +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (Ślęza 6-10)
Poniedziałek, 26.02.2018
18:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła 16-20)
Wtorek, 27.02.2018 - mecz zaległy z 19 kolejki
19:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa +20)
Środa, 28.02.2018 - mecz awansem z 24 kolejki
18:00 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ślęza 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości