BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

Awatar użytkownika
BARTOLINO
Administrator
Posty: 5705
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: BARTOLINO » 27 lutego 2018, 13:00

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

paulo2907
Senior
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka (3-4.03.2018)

Postautor: paulo2907 » 27 lutego 2018, 22:06

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Koszykarki Wisły przed nowym sezonem: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... aniom.html

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2417
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: bart_81 » 01 marca 2018, 11:57

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)

timmy
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: timmy » 01 marca 2018, 12:01

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 416
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 01 marca 2018, 15:12

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7715
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: ann » 01 marca 2018, 21:51

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Japa
Młodzik
Posty: 977
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: Japa » 02 marca 2018, 05:27

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)

Awatar użytkownika
golew
Młodzik
Posty: 972
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: golew » 02 marca 2018, 07:33

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń // Toruń 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce // Gdynia 11-15
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź // Polkowice +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 1-5

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3605
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: przemoe » 02 marca 2018, 09:02

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz / AZS 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce / Basket 16-20
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź / CCC +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Wisła 11-15
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11070
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: Greebo » 02 marca 2018, 11:36

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

reaktywacja
Kadet
Posty: 1898
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: reaktywacja » 02 marca 2018, 11:53

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Basket 6-10)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 572
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: ChrisLbn » 02 marca 2018, 13:30

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 1-5)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 893
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: justi » 02 marca 2018, 20:03

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1171
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: zancia_a » 02 marca 2018, 20:52

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 1-5)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

ALBI
Amator
Posty: 103
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)

Postautor: ALBI » 03 marca 2018, 11:41

Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość