BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 21 kolejka (3-4.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń // Toruń 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce // Gdynia 11-15
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź // Polkowice +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 1-5
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń // Toruń 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce // Gdynia 11-15
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź // Polkowice +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków // Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 1-5
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz / AZS 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce / Basket 16-20
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź / CCC +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Wisła 11-15
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz / AZS 1-5
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce / Basket 16-20
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź / CCC +20
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisła 11-15
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Wisła 11-15
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Basket 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 1-5)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS 1-5)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 1-5)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 21 kolejka oraz mecz zaległy (3-7.03.2018)
Sobota, 3.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
20:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
Niedziela, 4.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Środa, 7.03.2018
18:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości