BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3432
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: betti » 09 marca 2018, 21:00

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 893
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: justi » 10 marca 2018, 11:15

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)

rgg
Nowy na forum
Posty: 93
Rejestracja: 20 maja 2017, 12:31

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: rgg » 10 marca 2018, 12:46

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego 16-20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 11-15)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 16-20)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7715
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: ann » 10 marca 2018, 14:11

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
(Siedlce 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
(CCC 6-10)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia
(Gdynia 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
BARTOLINO
Administrator
Posty: 5705
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: BARTOLINO » 10 marca 2018, 14:48

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 90 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

mama
Amator
Posty: 163
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: mama » 10 marca 2018, 15:56

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)

ALBI
Amator
Posty: 103
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 22 kolejka (10-11.03.2018)

Postautor: ALBI » 10 marca 2018, 16:03

Sobota, 10.03.2018
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Siedlce 11-15) - po czasie
17:00 Artego Bydgoszcz - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Niedziela, 11.03.2018
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (AZS UMCS 1-5)
17:00 Wisła Kraków - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość