BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce // Lublin +20
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź // Poznań 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Polkowice +20
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce // Lublin +20
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 6-10
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź // Poznań 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Polkowice +20
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce // Lublin 16-20
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 1-5
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź // Poznań 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Polkowice +20
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce // Lublin 16-20
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń // Gdynia 1-5
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź // Poznań 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Polkowice +20
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Energa 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 1-5)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 16-20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce / AZS 11-15
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków / Wisła 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź / AZS 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / CCC +20
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce / AZS 11-15
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków / Wisła 16-20
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń / Energa 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 6-10
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź / AZS 6-10
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / CCC +20
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Gdynia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Torun 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Torun 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wlkp. 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wlkp. 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
16:00 AZS UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
Sobota, 17.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 1-5)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (Poznań 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polkowice +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 23 kolejka (17.03.2018)
16:00 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (AZS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 6-10)
19:00 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (CCC +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości