Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Toruń 16-20)
BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 6-10)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS UMCS Lublin (AZS UMCS +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
oda, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Gorzów 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
(Lublin +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań
(Energa +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia
(Gdynia +20)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Gorzów 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin
(Lublin +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań
(Energa +20)
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Basket 90 11-15)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 24 kolejka (21.03.2018)
Środa, 21.03.2018
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
19:00 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości