BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5770
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: BARTOLINO » 19 marca 2018, 00:40

Sobota, 24.03.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

timmy
Amator
Posty: 184
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: timmy » 20 marca 2018, 09:03

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2460
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: bart_81 » 20 marca 2018, 10:41

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: MARAS » 20 marca 2018, 20:22

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

reaktywacja
Kadet
Posty: 1939
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: reaktywacja » 22 marca 2018, 13:55

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 16-20)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

paulo2907
Senior
Posty: 3805
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: paulo2907 » 22 marca 2018, 22:21

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: ann » 22 marca 2018, 23:37

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Japa
Kadet
Posty: 1005
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: Japa » 23 marca 2018, 05:27

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3645
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: przemoe » 23 marca 2018, 07:05

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce / Sosnowiec 6-10
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 16-20
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / AZS 11-15
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Ślęza 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice / CCC 16-20
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 446
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 23 marca 2018, 07:52

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrów 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1206
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: zancia_a » 23 marca 2018, 09:13

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS +20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11200
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: Greebo » 23 marca 2018, 11:16

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 621
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: ChrisLbn » 23 marca 2018, 14:24

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...

ALBI
Amator
Posty: 110
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: ALBI » 23 marca 2018, 15:14

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (JAS-FBG 16-20)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: justi » 23 marca 2018, 19:01

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość