BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4010
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: Ałgaja » 24 marca 2018, 09:32

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

rgg
Amator
Posty: 102
Rejestracja: 20 maja 2017, 12:31

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: rgg » 24 marca 2018, 09:41

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
(Energa 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
(Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
(CCC 11-15)

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3459
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: betti » 24 marca 2018, 12:01

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2869
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: tadziu » 24 marca 2018, 12:06

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS-UMCS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zaglębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

mama
Amator
Posty: 170
Rejestracja: 08 listopada 2009, 21:22
Lokalizacja: no jak to skąd...stąd

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: mama » 24 marca 2018, 13:21

Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5768
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: BARTOLINO » 24 marca 2018, 13:56

Sobota, 24.03.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
golew
Młodzik
Posty: 996
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)

Postautor: golew » 24 marca 2018, 18:05

18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Ostrów 6-10
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz // Wrocław 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 6-10


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość