Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
(Energa 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
(Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
(CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
(Energa 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce
(Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Gorzów 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
(Artego 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice
(CCC 11-15)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Sosnowiec 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS-UMCS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zaglębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS-UMCS 6-10)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zaglębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ostrovia 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Zagłębie 11-15)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 1-5)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
Sobota, 24.03.2018
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 25 kolejka (24-25.03.2018)
18:15 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Ostrów 6-10
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz // Wrocław 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 6-10
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Lublin 6-10
Niedziela, 25.03.2018
16:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz // Wrocław 6-10
18:00 Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 6-10
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości