Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrovia 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrovia 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 16-20)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Ostrovia 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 16-20)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.(Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 1-5)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 11-15)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.(Energa 1-5)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 1-5)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań
(CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
(Lublin +20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Sosnowiec 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
(Wisła 11-15)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań
(CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
(Lublin +20)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp.
(Energa 11-15)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Sosnowiec 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
(Wisła 11-15)
Re: BLK - 26 kolejka (28.03.2018)
Środa, 28.03.2018
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Energa 6-10)
18:00 Widzew Łódź - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości