BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce / ARKA +20
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska / WISŁA +20
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław / Sleza 6-10
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / LUBLIN +20
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź / POLKOWICE +20
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce / ARKA +20
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska / WISŁA +20
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław / Sleza 6-10
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / LUBLIN +20
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź / POLKOWICE +20
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 11-15)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS 6-10)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 11-15)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 11-15)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (Polkowice +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS UMCS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS UMCS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce
(Gdynia 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska
(Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
( Ślęza +20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
(CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce
(Gdynia 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska
(Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
( Ślęza +20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Lublin +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź
(CCC +20)
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce // Gdynia +20
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska // Wisła +20
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Lublin +20
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź // Polkowice +20
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce // Gdynia +20
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska // Wisła +20
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Lublin +20
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź // Polkowice +20
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia +20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Czwartek, 4.10.2018
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 16-20)
Sobota, 6.10.2018
17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20)
Niedziela, 7.10.2018
19:00 CCC Polkowice - Widzew Łódź (CCC +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości