EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia
W tym zestawie meczów można typować remisy.
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia
W tym zestawie meczów można typować remisy.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 1-5)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Cukurova 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 11-15)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Cukurova 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (Szekdzard 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
16:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 11-15)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 11-15)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 11-15)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 11-15)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Cukurova 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Riga 11-15)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Cukurova 6-10)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Riga 11-15)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (remis)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Poniedziałek, 8.10.2018
17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (remis)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Venezia 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Venezia 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Olympiacom 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Ryga 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Olympiacom 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Ryga 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 11-15)
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
-
- Amator
- Posty: 135
- Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
- Lokalizacja: Gorzów
- Kontaktowanie:
Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
EUROLIGA
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus-Wisła Kraków (Olympiacos 1-5)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Ryga 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC 1-5)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Orman 1-5)
Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus-Wisła Kraków (Olympiacos 1-5)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (Ryga 1-5)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC 1-5)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Orman 1-5)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości