BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego 11-15)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 6-10)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego 11-15)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 6-10)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
-
- Amator
- Posty: 135
- Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
- Lokalizacja: Gorzów
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20)
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz 11-15)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz 11-15)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów +20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów +20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań / Artego +20
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce / Siedlce 11-15
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Gorzów 16-20
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia / Gdynia 16-20
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń / CCC 16-20
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań / Artego +20
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce / Siedlce 11-15
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin / Gorzów 16-20
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia / Gdynia 16-20
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń / CCC 16-20
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów +20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów +20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań
(Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce
(Widzew 6-10)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
(Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
(Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń
(CCC 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań
(Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce
(Widzew 6-10)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
(Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
(Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
(Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń
(CCC 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego 16-20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego 16-20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Czwartek, 11.10.2018
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20)
Sobota, 13.10.2018
16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 16-20)
Niedziela, 14.10.2018
17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Arka +20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości