EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5768
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: BARTOLINO » 09 października 2018, 18:12

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik

W tym zestawie meczów można typować remisy.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

paulo2907
Senior
Posty: 3805
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: paulo2907 » 10 października 2018, 21:56

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
Koszykarki Wisły przed nowym sezonem: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... aniom.html

Japa
Kadet
Posty: 1005
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: Japa » 11 października 2018, 04:27

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadieżda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11199
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: Greebo » 11 października 2018, 06:36

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2460
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: bart_81 » 11 października 2018, 06:44

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezda 1-5)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 16-20)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2869
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: tadziu » 11 października 2018, 08:50

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 11-15)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (TTT 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5768
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: BARTOLINO » 11 października 2018, 09:49

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 921
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: justi » 11 października 2018, 09:58

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 1-5)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Orman Genclik 6-10)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: ann » 11 października 2018, 12:01

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3459
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: betti » 11 października 2018, 12:28

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

timmy
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: timmy » 11 października 2018, 12:47

Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Nadezhda 6-10)
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 6-10)

bebzun
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
Lokalizacja: Gorzów
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: bebzun » 12 października 2018, 02:36

Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Ryga 1-5)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 1-5)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 1-5)

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 446
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 12 października 2018, 06:32

EUROLIGA
Czwartek, 11.10.2018
16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10) - po czasie
Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 11-15)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA-LM 6-10)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

reaktywacja
Kadet
Posty: 1939
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

Postautor: reaktywacja » 12 października 2018, 12:59

Piątek, 12.10.2018
18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10)
19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Reyer 11-15)
Środa, 17.10.2018
20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (ESBVA 11-15)
EUROCUP
Piątek, 12.10.2018
18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik (Arka 16-20)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość