BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5768
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: BARTOLINO » 13 października 2018, 22:44

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

timmy
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: timmy » 14 października 2018, 16:13

18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa 16-20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 446
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 14 października 2018, 18:27

18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: MARAS » 14 października 2018, 21:38

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gdynia 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Toruń 6-10)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 16-20)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

paulo2907
Senior
Posty: 3805
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: paulo2907 » 14 października 2018, 23:25

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 11-15)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa 16-20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Koszykarki Wisły przed nowym sezonem: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... aniom.html

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2460
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: bart_81 » 15 października 2018, 05:58

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)

ALBI
Amator
Posty: 110
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: ALBI » 15 października 2018, 08:08

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (MKK 11-15)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Ara 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa 16-20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1206
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: zancia_a » 15 października 2018, 08:16

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 11-15)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

reaktywacja
Kadet
Posty: 1939
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: reaktywacja » 15 października 2018, 10:52

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gdynia 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Kosz-ykarz
Żak
Posty: 470
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: Kosz-ykarz » 15 października 2018, 14:03

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce / Siedlce 11-15
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Arka 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków / Wisla 6-10
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń / Energa +20
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice / Polkowice +20
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz / Artego +20

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4010
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: Ałgaja » 15 października 2018, 15:25

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gdynia 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: ann » 15 października 2018, 19:13

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzow 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

OjTam
Żak
Posty: 396
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 14:37

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: OjTam » 16 października 2018, 14:26

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 1-5)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)

rgg
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2017, 12:31

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: rgg » 16 października 2018, 15:03

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
(Siedlce 11-15)
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Gorzów 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
(Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
(Energa +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
(CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)

bebzun
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 04 października 2005, 19:21
Lokalizacja: Gorzów
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Postautor: bebzun » 16 października 2018, 16:35

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
(Siedlce 6-10 )
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Gorzów 11-15 )
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
(Wisła 6-10 )
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
(Energa +20)
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
(CCC +20)
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości