Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Zapraszam do wytypowania tabel końcowych Ekstraklasy.
Typujemy dwie kolejności:
1. Kolejność po zakończeniu sezonu zasadniczego przed Play Off.
2. Kolejność na koniec całego sezonu po Play Off. W tej tabeli typujemy tylko pierwszą ósemkę, czyli drużyny które będą uczestniczyły w Play Off. Z racji braku rozgrywania Play Out nie ma potrzeby ponownego podawania kolejności na miejscach 9-13.
Obie tabele podajemy w jednym poście.
Postów nie wolno edytować. Zmieniać swoje typy lub poprawiać błędy zauważone po wysłaniu posta można tylko poprzez napisanie nowego posta. Uwzględnione w podliczeniu będą tylko posty osób, które podały obie tabele.
Typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu 8 kolejki (to będzie prawdopodobnie 24 listopad). Dokładną godzinę i dzień zamknięcia typowania podam parę dni wcześniej.
Wyniki zostaną zaliczone do Ligi Typerów Ekstraklasy.
Posty edytowane lub napisane po czasie nie będą uwzględnione.
Punktacja:
-po rundzie zasadniczej: 2 pkt za prawidłowe miejsce każdego zespołu, dodatkowe 20 pkt jeśli kolejność będzie idealna
-końcowa kolejność po PLAY OFF: 1 pkt za prawidłowe miejsce każdego zespołu, dodatkowe 8 pkt jeśli kolejność będzie idealna (punktowane będą tylko miejsca 1-8)
Typujemy dwie kolejności:
1. Kolejność po zakończeniu sezonu zasadniczego przed Play Off.
2. Kolejność na koniec całego sezonu po Play Off. W tej tabeli typujemy tylko pierwszą ósemkę, czyli drużyny które będą uczestniczyły w Play Off. Z racji braku rozgrywania Play Out nie ma potrzeby ponownego podawania kolejności na miejscach 9-13.
Obie tabele podajemy w jednym poście.
Postów nie wolno edytować. Zmieniać swoje typy lub poprawiać błędy zauważone po wysłaniu posta można tylko poprzez napisanie nowego posta. Uwzględnione w podliczeniu będą tylko posty osób, które podały obie tabele.
Typujemy do rozpoczęcia pierwszego meczu 8 kolejki (to będzie prawdopodobnie 24 listopad). Dokładną godzinę i dzień zamknięcia typowania podam parę dni wcześniej.
Wyniki zostaną zaliczone do Ligi Typerów Ekstraklasy.
Posty edytowane lub napisane po czasie nie będą uwzględnione.
Punktacja:
-po rundzie zasadniczej: 2 pkt za prawidłowe miejsce każdego zespołu, dodatkowe 20 pkt jeśli kolejność będzie idealna
-końcowa kolejność po PLAY OFF: 1 pkt za prawidłowe miejsce każdego zespołu, dodatkowe 8 pkt jeśli kolejność będzie idealna (punktowane będą tylko miejsca 1-8)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Arka Gdynia
5.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11.Widzew Łódź
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Arka Gdynia
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Arka Gdynia
5.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11.Widzew Łódź
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Arka Gdynia
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Typowanie tabel sezonu 2018/19 zakończy się 24 listopada o 18:00.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Arka Gdynia
5.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11.Widzew Łódź
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
3.Wisła CanPack Kraków
4.Artego Bydgoszcz
5.Arka Gdynia
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Arka Gdynia
5.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11.Widzew Łódź
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
3.Wisła CanPack Kraków
4.Artego Bydgoszcz
5.Arka Gdynia
6.Energa Toruń
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Artego Bydgoszcz
3.Wisła Kraków
4.Energa Toruń
5.AZS Gorzów
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12. Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Artego Bydgoszcz
3.AZS Gorzów
4.Wisła Kraków
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Artego Bydgoszcz
3.Wisła Kraków
4.Energa Toruń
5.AZS Gorzów
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12. Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Artego Bydgoszcz
3.AZS Gorzów
4.Wisła Kraków
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Energa Toruń
4.Arka Gdynia
5.1KS Ślęza Wrocław
6.Artego Bydgoszcz
7.AZS Gorzów
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.Energa Toruń
5.1KS Ślęza Wrocław
6.Artego Bydgoszcz
7.AZS Gorzów
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Energa Toruń
4.Arka Gdynia
5.1KS Ślęza Wrocław
6.Artego Bydgoszcz
7.AZS Gorzów
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.Energa Toruń
5.1KS Ślęza Wrocław
6.Artego Bydgoszcz
7.AZS Gorzów
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Artego Bydgoszcz
7.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8.Ślęza Wrocław
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Artego Bydgoszcz
7.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8.Ślęza Wrocław
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Artego Bydgoszcz
7.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8.Ślęza Wrocław
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Arka Gdynia
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Artego Bydgoszcz
7.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8.Ślęza Wrocław
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.AZS Gorzów
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.AZS Gorzów
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.Widzew Łódź
11.Enea AZS Poznań
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.AZS Gorzów
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym
1. Polkowice
2. Bydgoszcz
3. Kraków
4. Toruń
5. Gorzów
6. Gdynia
7. Wrocław
8. Lublin
9. Siedlce
10. Łódź
11. Poznań
12. Gdańsk
13.Ostrów Wielkopolski
Po Play-off
1. Polkowice
2. Kraków
3. Gorzów
4. Bydgoszcz
5. Toruń
6. Gdynia
7. Wrocław
8. Lublin
1. Polkowice
2. Bydgoszcz
3. Kraków
4. Toruń
5. Gorzów
6. Gdynia
7. Wrocław
8. Lublin
9. Siedlce
10. Łódź
11. Poznań
12. Gdańsk
13.Ostrów Wielkopolski
Po Play-off
1. Polkowice
2. Kraków
3. Gorzów
4. Bydgoszcz
5. Toruń
6. Gdynia
7. Wrocław
8. Lublin
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Energa Toruń
4.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5.Artego Bydgoszcz
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Energa Toruń
4.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5.Artego Bydgoszcz
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
RS:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Basket Gdynia
5.AZS Gorzów
6.Ślęza Wrocław
7.Energa Toruń
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.AZS Poznań
11.Widzew Łódź
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
PO:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Basket Gdynia
4.Artego Bydgoszcz
5.AZS Gorzów
6.Ślęza Wrocław
7.Energa Toruń
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Artego Bydgoszcz
4.Basket Gdynia
5.AZS Gorzów
6.Ślęza Wrocław
7.Energa Toruń
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9.PGE MKK Siedlce
10.AZS Poznań
11.Widzew Łódź
12.Politechnika Gdańsk
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
PO:
1.CCC Polkowice
2.Wisła Kraków
3.Basket Gdynia
4.Artego Bydgoszcz
5.AZS Gorzów
6.Ślęza Wrocław
7.Energa Toruń
8.Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Zasadniczy:
1. Polkowice
2. Wisła
3. Gdynia
4. Bydgoszcz
5. Gorzów
6. Toruń
7. Wrocław
8. Lublin
9. Poznań
10. Siedlce
11. Gdańsk
12. Łódź
13. Ostrów
PO:
1. Polkowice
2. Bydgoszcz
3. Gdynia
4. Wisła
5. Gorzów
6. Toruń
7. Wrocław
8. Lublin
1. Polkowice
2. Wisła
3. Gdynia
4. Bydgoszcz
5. Gorzów
6. Toruń
7. Wrocław
8. Lublin
9. Poznań
10. Siedlce
11. Gdańsk
12. Łódź
13. Ostrów
PO:
1. Polkowice
2. Bydgoszcz
3. Gdynia
4. Wisła
5. Gorzów
6. Toruń
7. Wrocław
8. Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Energa Toruń
4.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5.Artego Bydgoszcz
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4.Artego Bydgoszcz
5.Energa Toruń
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9.Widzew Łódź
10.PGE MKK Siedlce
11.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12.Enea AZS Poznań
13.TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Cały sezon, po Play Off:
1.CCC Polkowice
2.Wisła CanPack Kraków
3.Energa Toruń
4.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5.Artego Bydgoszcz
6.Arka Gdynia
7.1KS Ślęza Wrocław
8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1 CCC Polkowice
2 Artego Bydgoszcz
3 Arka Gdynia
4 Wisła Can-Pack Kraków
5 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6 1KS Ślęza Wrocław
7 Energa Toruń
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9 PGE MKK Siedlce
10 Widzew Łódź
11 Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12 Enea AZS Poznań
13 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Koniec sezonu:
1 CCC Polkowice
2 Artego Bydgoszcz
3 Wisła Can-Pack Kraków
4 Arka Gdynia
5 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6 1KS Ślęza Wrocław
7 Energa Toruń
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1 CCC Polkowice
2 Artego Bydgoszcz
3 Arka Gdynia
4 Wisła Can-Pack Kraków
5 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6 1KS Ślęza Wrocław
7 Energa Toruń
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9 PGE MKK Siedlce
10 Widzew Łódź
11 Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
12 Enea AZS Poznań
13 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Koniec sezonu:
1 CCC Polkowice
2 Artego Bydgoszcz
3 Wisła Can-Pack Kraków
4 Arka Gdynia
5 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
6 1KS Ślęza Wrocław
7 Energa Toruń
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Po sezonie zasadniczym:
1. CCC Polkowice
2. Wisła CanPack Kraków
3. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4. 1KS Ślęza Wrocław
5. Artego Bydgoszcz
6. Energa Toruń
7. Arka Gdynia
8. Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9. Widzew Łódź
10. Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11. PGE MKK Siedlce
12. Enea AZS Poznań
13. TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Po Play Off:
1. CCC Polkowice
2. Wisła CanPack Kraków
3. 1KS Ślęza Wrocław
4. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5. Artego Bydgoszcz
6. Energa Toruń
7. Arka Gdynia
8. Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
1. CCC Polkowice
2. Wisła CanPack Kraków
3. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
4. 1KS Ślęza Wrocław
5. Artego Bydgoszcz
6. Energa Toruń
7. Arka Gdynia
8. Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
9. Widzew Łódź
10. Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska
11. PGE MKK Siedlce
12. Enea AZS Poznań
13. TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Po Play Off:
1. CCC Polkowice
2. Wisła CanPack Kraków
3. 1KS Ślęza Wrocław
4. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
5. Artego Bydgoszcz
6. Energa Toruń
7. Arka Gdynia
8. Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości