Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS-AJP +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 AZS UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 6-10)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5))
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5))
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Toruń 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 16-20)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Toruń 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski +20)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Toruń +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Gdynia 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski +20)
Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Sobota, 27.10.2018
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 1-5)
17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20)
18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Niedziela, 28.10.2018
15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości