Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Toruń 11-16
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź // Gdańsk 11-15
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków // Gorzów 6-10
BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Toruń 11-16
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź / Gdańsk +20
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice // Polkowice 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków // Gorzów 6-10
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń // Toruń 11-16
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź / Gdańsk +20
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice // Polkowice 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz +20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków // Gorzów 6-10
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 11-15)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 1-5)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 11-15)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów Wielkopolski 16-20)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Łódź 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów Wielkopolski 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 6-10)
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
(Gdansk 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice
(CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków
(Gorzów 11-15)
(Gdansk 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice
(CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
(Artego +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków
(Gorzów 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Sobota, 10.11.2018
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości