Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Gdynia 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Bydgoszcz +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Gdynia 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Energa 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Energa 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Torun 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Torun 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin
(Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce
(CCC+20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia
(Arka 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
(Wisła 16-20)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin
(Lublin 11-15)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce
(CCC+20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia
(Arka 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
(Wisła 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Arka 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Sobota, 24.11.2018
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Energa 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20)
Niedziela, 25.11.2018
15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Energa 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości