Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań // Gdynia +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice // Polkowice +20
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska // Lublin 16-20
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków // Wisła 11-15
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 6-10
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń // Toruń +20
BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (Lublin 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Torun 11-15)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (Lublin 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Torun 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS UMCS +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzow 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS UMCS +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzow 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań
(Gdynia +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice
(CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska
(Lublin 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
(Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
(Gorzów 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń
(Energa 16-20)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań
(Gdynia +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice
(CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska
(Lublin 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków
(Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
(Gorzów 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń
(Energa 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 16-20)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS UMCS +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 16-20)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS UMCS +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Energa 16-20)
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (Lublin +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzów Wielkopolski 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń +20)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (Lublin +20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Gorzów Wielkopolski 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń +20)
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS-UMCS 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (MKK 1-5)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS-UMCS 16-20)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (MKK 1-5)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Sobota, 1.12.2018
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS-UMCS 11-15)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń 6-10)
15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS-UMCS 11-15)
Niedziela, 2.12.2018
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Energa Toruń (Toruń 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości