Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Polkowice 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 11-15)
BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Toruń +20
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce // Siedlce 1-5
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Polkowice 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia // Gdynia +20
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków // Wisła 6-10
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski // Toruń +20
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce // Siedlce 1-5
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Polkowice 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia // Gdynia +20
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław // Wrocław +20
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków // Wisła 6-10
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce
(Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
(Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Ślęza 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków
(Artego 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
(Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce
(Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
(CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
(Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Ślęza 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków
(Artego 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości