BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
-
- Kadet
- Posty: 1708
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 6-10)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 16-20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 1-5)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 6-10)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 16-20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 1-5)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 11-15)
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków / CCC 11-15
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska / MKK 16-20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań / AZS 6-10
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź / Widzew 1-5
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / AZS 6-10
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków / CCC 11-15
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska / MKK 16-20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań / AZS 6-10
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź / Widzew 1-5
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń / AZS 6-10
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
obota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 6-10)
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS UMCS 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS-AJP 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów - Energa Toruń (AZS 6-10)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów - Energa Toruń (AZS 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Sobota, 15.12.2018
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 16-20)
16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 6-10)
Niedziela, 16.12.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości